אחוזת מנשה

מחפש להשקיע או להשתקע?

הזדמנות נדירה לרכישת מגרשים צמודי קרקע לבניה מיידית תוך 15 חודשים!
הפרויקט ממוקם במועצה מקומית אלפי מנשה רק 8 דק' מכפר סבא ומאפשר לכם להגשים חלום ולבנות בית צמוד קרקע במחיר ממש קטן.

הפרויקט מורכב ממגרשים של 210-285 מ"ר אשר ייבנו במתווה של קוטג' טורי, כאשר לכל מגרש תיהיה גינה צמודה, 2 חניות, וכניסה פרטית.
אחוזת מנשה - אילוסטרציה

כפי שניתן לראות בפריסת השכונה, ישנם מגרשים פנימיים (דגם זית) עם גינה קדמית ואחורית ומגרשים חיצוניים (דגם רימון) עם 3 כיווני אויר וגינה גדולה הסובבת את הבית.

המגרשים הם חלק משכונה מאוכלסת שכעת מתרחבת בעוד מאות יח"ד.
הפרויקט ממוקם בשכונה הירוקה "גבעת טל" במועצה מקומית אלפי מנשה ונהנה מנוף מרהיב הצופה על ישובי השרון והחוף.

אלפי מנשה הינה מועצה עם אופי עירוני קהילתי שבה מתגוררים כ- 8500 תושבים מכל הגילאים אשר מבטאים קשת רחבה של כל עם ישראל.
התושבים נהנים משירותי ציבור, חינוך, ספורט ופנאי איכותיים יחד עם הקרבה למרכזי התעסוקה והפנאי של כפר סבא- רעננה.
 
בשכונה מתגוררים כעת 350 משפחות והיא עתידה כעת להיבנות בעוד 700 יח"ד חדשות אשר יהוו מנוע צמיחה ושגשוג לכל האזור.

רק עוד שבוע להרשמה המוקדמת! בואו לשמוע על העסקה האטרקטיבית ביותר בכנס המתעניינים ביום שלישי 20.2.18 בשעה 20:00 במתנ"ס אלפי מנשה

דגם זית

מגרש פנימי כ- 210 מ"ר

עם גינה קדמית ואחורית

615,000 ש"ח בלבד!

דגם רימון

מגרש חיצוני כ- 285 מ"ר

עם 3 כיווני אויר וגינה הסובבת את הבית

755,000 ש"ח בלבד!

שאלות ותשובות

ישנם מגרשים צ. קרקע לבניה מיידית. למעשה יש 4 קוטג'ים טוריים בכל מגרש כאשר כל רוכש יבחר על פי סדר ההרשמה את המגרש והתת מגרש שלו.

ממש לא. מדובר על מכרז של משרד השיכון שבמסגרתו נקנים מגרשים אשר עוברים פיתוח חוץ ופנים, מקבלים היתר בניה מהמועצה ובונים את ביתכם.

פיתוח יסתיים תוך 15 חודשים מהמכרז ולאחריו עוד שנתיים של בניה.

מדובר על התארגנות קבוצתית של פרטיים ותאגידים, לרכישה ופיתוח קרקע שנועדה להפחתת עלויות ע"י ביטול הרווח היזמי. למעשה הקבוצה מגישה הצעה משותפת במכרז קרקע של רשות מקרקעי ישראל ומשרד השיכון. במידה וזוכים ממשיכים בקידום התכניות והפיתוח ובמידה ולא, נפרדים לשלום 🙂

הכסף עובר לחשבון הנאמנות של חברי הקבוצה, ומשם משולם ישירות לרשות מקרקעי ישראל, למשרד השיכון (על פי הנחיות המכרז), ולשאר נותני השירותים של הפרוייקט. הניהול הכספי מפוקח על ידי משרד רו'ח.

מה הערבויות ?

חברי הקבוצה שזוכים במכרז חותמים במשותף על הסכם חכירה עם רשות מקרקעי ישראל באמצעות הזרוע שלהם ביו'ש ('הממונה'). כלומר יש לחברי הקבוצה את הבטוחה החזקה ביותר – הבעלות על הקרקע .

חברת הניהול- "מכלול הנדסה" מנהלת קבוצות בניה כבר שנים רבות בהצלחה גדולה. ניתן לראות את הפרויקטים ששווקו ובוצעו במסגרת החברה באתר כאשר בכל הפרויקטים עמדו במחיר המקורי (המאוד אטרקטיבי!).

בהחלט. צמודי קרקע באזור השרון וכפר סבא הם נדירים מאוד ובמחירים גבוהים, יש כאן הזדמנות לרכוש מגרש צ. קרקע לבניה מידיית של קוטג' טורי החל מ- 615,000 ₪!

המחיר נקבע על פי תמחור של מכלול הנדסה המתייחס לעלות הקרקע, ומרכיבי הפיתוח. בפרויקטים אחרים אנו כוללים באומדן עלויות נוספות של בניה, פיקוח וכו' ועד היום לא חרגנו במחיר באף פרויקט. אפשר להיות רגועים וכדאי לבוא לכנס ולשמוע בהרחבה על נושא זה.

במסגרת הפרויקט יתבצע מכרז בנקים שלאחריו יבחר בנק מועדף שדרכו ניתן יהיה לקבל משכנתאות. הלוואות מסחריות ניתן לקבל גם במהלך השלבים הראשונים.

יתרון משמעותי יש בפרויקט כאשר מס הרכישה הוא מס על קרקע שמוערך ב- 10,000 ש"ח אפילו לבעלי דירה שניה ומעלה!

תשלום פיתוח למשרד השיכון (חברת ערים), תשלום קרקע למינהל מקרקעי ישראל) , שיווק, תכנון, פיתוח, ניהול, פיקוח, עו"ד, רו"ח, ביטוח העבודות,חיבור חשמל, אגרות והיטלי משרד השיכון, המחיר אינו כולל את מס הרכישה ועלויות פתיחת תיק משכנתא.

התשובה תלויה בגודל הבית, בסגנון הבניה, בקבלן, בתכנון וכו'. באופן כללי לבניית בית של 150 מ"ר עם תכנון פשוט ומפרט בסיסי יש להעריך בכ 680,000 ש"ח תוספת על מחיר המגרש. במידה וסגנון הבניה יהיה יותר עשיר וייחודי יש להעריך 750,000 ₪ תוספת על עלות המגרש.

מעוניינים להצטרף?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: